Vaše zdravie, Vaše šťastie ...

Vyhľadávanie

Informácie o nás

E-shop je zastavený!
Stránky slúžia len ako informačný zdroj.
Prosíme neobjednávajte žiaden tovar.

Ďakujeme za porozumenie.

Važený návštevník,

vítame Ťa na našom e-shope, ktorý sme vytvorili, preto aby sme všetkým ľuďom umožnili prístup k zdravotnej energetickej karte.

Zdravotná energetická karta je slovenský patentovaný vynález. Certifikáty z Úradu priemyselného vlastníctva sú na tomto webe. Je to výrobok, ktorý prijíma kozmickú, životodarnú energiu a dokáže ju odovzdať ľudskému telu. Funguje podobne ako orgonity, alebo ako ruky Reiki liečiteľa.

Na našom e-shope nájdete nielen zdravotnú energetickú kartu a jej rôzne modifikácie pre rôzne použitia, ale budeme tu prezentovať aj iné výrobky, ktoré fungujú a pôsobia na človeka rovnakým, alebo podobným spôsobom ako zdravotná energetická karta. Čiže výrobky a zariadenia, ktoré narábajú s rovnakou životodarnou (kozmickou) energiou.

Radi by sme našim zákazníkom, umožnili prístup k zdravotným energetickým výrobkom, za prijateľné ceny, aby sa stali čo možno najdostupnejšími.

 

Vaše zdravie, Vaše šťastie ...

Vaša Energia a zdravie

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vašeho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míllnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.

Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.

© 2010 Všetky práva vyhradené.

PageRank ikona zdarma