Vaše zdravie, Vaše šťastie ...

Vyhľadávanie

Harmonizátor mobilných telefónov

 

Mobilový harmonizátor  (piškótka)

Účinnosť harmonizátora overená a potvrdená nezávisle rôznymi metódami.

Žiarenie a elektromagnetický smog  je realita súčasnosti a podieľa sa na nej každý elektrospotrebič vrátane mobilných telefónov. Mobilné telefóny pracujú vo vysokofrekvenčnom rozsahu 900/1800 MHz a okrem toho používajú ďalšie modulácie z oblasti infrazvukových frekvencií (alfa, theta a iné). Okolo 50% vyžarovaného výkonu končí v hlave (zvýšená teplota ohrozuje mozog). Hodnota žiarenia mobilných telefónov sa udáva v meracej jednotke SAR (špecifická miera absorcie). Limit SAR je podľa medzinárodných noriem 2,0 W/kg. Pri kúpe mobilu je dobré si zistiť akú hodnotu SAR udáva výrobca, napr. pre model Nokia 3510 je to 0,83 W/kg. 

Hygienické normy sú teda určované len na tepelných účinkoch.

Čím je mobil zložitejší, tým má viac ďalších modulácií !!!

Oblasť nízkofrekvenčných polí s netepelnými účinkami ešte nie je dostatočne preskúmaná. Zatiaľ toto netepelné pôsobenie možno prirovnať k negatívnym homeopatikám. Konštrukčne už nie je veľký priestor na vylepšovanie, nanajvýš vodorovná anténa namiesto zvislej. Alebo podľa najnovšieho patentu nemá anténa smerovať hore (k mozgu) ale dole. 

Z oficiálneho hľadiska je všetko v najlepšom poriadku. Toto vyhlasujú výrobcovia všetkých spotrebičov. Napriek tomu už máme ,,počítačovú chorobu“, narastá neplodnosť, oslabená imunita, alergie najrôznejšieho druhu sú viac pravidlom ako výnimkou. Lekári varujú, aby mobil nepoužívali deti, chorí a starší ľudia. 

Mali by sme si uvedomiť, že človek nie je len hmota, ale aj energia. Jeho poškodzovanie začína na energetickej úrovni. Dlhodobé narušenie energetickej rovnováhy vyvolá poruchu na fyzickej úrovni. 

Čo konštatujú ľudia vidiaci energie?

Počas telefonovania mobilným telefónom dochádza k negatívnym zmenám v aure najmä v okolí hlavy. 

Dá sa toto tvrdenie dokázať a možno negatívne pôsobenie eliminovať?

Dokázať sa to dá, lebo fotografovanie aury (Kirlianova fotografia) je už dávno známe. Meranie energie na meridiánoch je tiež známe. Už v ZSSR vyvinuli nulovacie karty, ktoré stiahnu negatívne žiarenie. (Takto chránili chirurgov pred aurou pacienta počas operácie.)

 

Ako funguje piškótka?

Fialová piškótka využíva princíp Teslových tachyonových doštičiek a daný tvar (tvarový žiarič) zvýrazňuje účinok. 

Účinky nemožno fyzikálne merať na mobile, ale možno ich sledovať a merať na človeku.

Účinok fialovej piškótky  bol overený týmito metódami:

·         Aurickou kamerou v Aura centre ESP, Hradec Králové, ktorá fotografuje aurické vyžarovanie

·         Aurickou kamerou v Aura centre Komárno. Ktorá okrem fotografovania vyhodnocuje ďalšie ukazovatele energetickej úrovne, napr. úroveň čakier, veľkosť aury, energetickú úroveň jednotlivých častí tela.

·         Meranie prístrojom SUPERTRONIC 2000, ktorým sa meria energia na meridiánoch.

·         Meranie prístrojom PEGASUS DIGITAL EEG  na neurologickom oddelení

·         Termovíznou kamerou ktorá zachytila tepelné účinky. Pri harmonizovanom mobile sa tepelný účinok rovnomerne rozptýlil. Pri neharmonizovanom sa miesta s vyššou teplotou ešte viac prehriali a chladnejšie naopak ochladili. Všetky metódy nezávisle na sebe potvrdili harmonizačný účinok piškótky na energetický systém človeka. Na základe týchto overení bolo vydané patentovým úradom osvedčenie o zápise užitkového vzoru MOBILOVÝ HARMONIZÁTOR pod číslom 4033 

 

Postup pri uložení piškótky do mobilu:

1.      Odoberieme z mobilu zadný kryt.

2.      Piškótku nalepíme na mobil v hornej časti čo najbližšie k anténke. Piškótka je samolepiaca, treba len odstrániť papierovú fóliu. Pri lepení dodržíme zvislú polohu- v smere šípky.

3.      Založíme naspäť kryt. 

 

Mobilový harmonizátor je vyhotovený v dvoch prevedeniach:

1.      Tienený- len s harmonizačným účinkom

2.      Čiastočne tienený, ktorý okrem harmonizačného účinku poskytuje energetické vyžarovanie cez fialovú stranu a možno ho v prípade potreby využiť ako energetickú kartu. 

 

Nerušené a harmonizované telefonovanie praje      

 

  Energia a zdravie

© 2010 Všetky práva vyhradené.

PageRank ikona zdarma